ENG

KURUMSAL

Biz Ne yapıyoruz?

2002 Yılında başlamış olduğumuz çalışmalarımıza 2011 yılında Semah Perde ismiyle sektörümüzün lider kuruluşlarından birisi haline geldik. Tescilli markamız olan Semah Perde üretimden başlayarak müşteri memnuniyetini esas alarak, en son tasarımlarla birlikte sürekli yenilikleri takip etmeye devam etmektedir.

Perde bulunduğu mekânın giysisi gibidir bu amaçla yola çıkan firmamız perde sektöründe kalite ve marka arayanların adresi olmuştur. Semah Perde kaliteden ödün vermeyenden siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmeyi kendine misyon edinmiştir. Güncel moda ile sürekli iç içe olan firmamız yenilikçi ve dinamik tasarımları ile her zaman hizmetinizdedir.

Uluslarası talepleri karşılayabilecek geniş bir yapıya sahip firmamız taleplere göre müşteri odaklı her tür perde üretimi yapabilmektedir.

Servis Ve Hizmetlerimiz

Kaliteli uygun fiyata en iyi çözümler sunan Semah Perde Müşteri odaklli servisiyle göz renginize uygun tasarimlari evinize iş yerinize gelip desen renk seçimlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir. Semah Perde Tasarim, Renk Seçim Ürün kuruluş ve montaj hizmleriniz kendisi vermekte olup ürün üretimdem evinize gelene kadar tüm hizmeleri kendi bünyesinde yapmaktadır.

Marka Ve Kalite

Semah Perde Markasini Tescil ettirmiş Güvenlimarka sahibi www.semahperde.com Web sitesi adresini almış bir firma olarak küreselleşmenin oluşturduğu yeni rekabet ortamında rekabet üstünlüğünü tüketici arzularını, tüketicinin algılarını yönetebilme becerileriyle ürettikleri ürünün üzerine yoğunlaştırabilenlerdir. Tüketici algısının yoğunlaştığı ürün, tüketicinin ihtiyaçlarını en iyi temsil ettiğine inanılan üründür. Bu yoğunlaşmanın en büyük araçlarından birisi markalaşmadır.

Tasarım Kalite

Semah Perde olarak tasarimimizi kaliteli ürünlerle birleştirip müşteri memnuniyetine sunmuş olan firmamiz sizlerin beğenize uygun en güzel tasarimlari sunmaktadir.

Montaj Uygulama

Kaliteli iş kaliteli personelle olur biz bunun bilincinde kaliteli üretimleri kaliteli personelimizle yapmaktayiz üretimdem montaja kadar hizmer veren personelimiz işinin uzmanı, müşteri çözüm odaklı çalışmaktadır.